KONST / Litografier / Färglitografi 15085043
nr 1508 5043
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Signerad, numrerad 21/150, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 48x62cm, yttermått inklusive ram: 61x74cm
Kondition: saknar glas
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:58:21
100 kr
250 kr
300 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare